Kontaktovať recepciu

Zimné športy

Ceny nájdete na stránke rezortu

Ski centrum Kubašok, ktoré sa nachádza priamo v obci Spišské Bystré Vám poskytne lyžovačku pre celú rodinu.

L

yžovačka pre celú rodinu. Pozývame vás do nášho lyžiarskeho strediska v obci Spišské Bystré. Obec sa nachádza neďaleko mesta Poprad. Ponúkame Vám komfortnú lyžovačku na pre každého svahy tu nájdete pre malých aj veľkých, neváhajte a navštívte nás.

V našom lyžiarskom stredisku neponúkame len svahy plné snehu, k dispozícií je škola pre tých ktorý potrebujú pomôcť pri začiatkoch lyžovania alebo snowboardovania, využívať môžete až tri vleky v našom stredisku. V prípade ak nemáte vybavenie na lyže v našej požičovni si môžete vybrať zo širokej škály potrebných vecí k lyžovaniu. Samozrejme zohriať sa môžete v bufete Kubašok nechýba ani široká ponuka jedla a nápojov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

ATRAKTÍVNE MIESTA V OKOLÍ

Obec Spišské Bystré vďaka svojej výbornej polohe poskytuje širokú škálu turistiky či v katastri obce alebo v blízkom a vzdialenom okolí.

Zobraziť viac

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké to je dýchať pod vodou? Ak to chcete zistiť, ale nie ste pripravení ponoriť sa do certifikačného kurzu potápania, potom je Aquacity Poprad pre vás!

Zobraziť viac

Golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici, na slnečnej strane Vysokých Tatier je obľúbeným miestom nielen pre hráčov golfu.

Zobraziť viac